Edirne Lalapaşa Evde Masaj Sumru

By | Aralık 2, 2018

tedavisinden ne beklenmeli. Edirne lalapaşa evde masaj Bu tedavi yöntemi için özel bir hazırlık yapmamız gerekmez. Tedaviye başlamadan tedaviyi yapacak terapist sizlere bir takım sorular yöneltebilir. Tedaviden beklentiniz, çektiğiniz sıkıntılar tarzında sorular. Lalapaşa evde masaj Tedaviyi uygulayacak terapist size tedaviye başlamadan önce yapacağı tedavi türü ve teknikleri konusunda kısa bir bilgi verebilir.

Bu tedavi sırasında veya başlangıcında, soyunmanız veya bol ve rahat elbiseler giymeniz istenir. sırasında genellikle bir masa üstünde uzanılır ve üzerinizi bir çarşaf örtersiniz. Edirne lalapaşa evde masaj .

Sandalyede otururken de bu tedavi yöntemi uygulanması mümkün olabilir. Tedavi sırasında terapistiniz vücuda ne kadar baskı uygulaması gerektiğini anlayabilmek için ağrılı ya da gergin bölgelere dokunarak bir strateji yapabilir. Eğer tedavi sırasında isterseniz, terapistiniz cildinizde meydana gelecek sürtünmeyi azaltabilmek için farklı aromatik yağ ya da losyonlar kullanabilir. Eğer bu yağ ve losyonlara alerjiniz varsa terapistinizi bu konuda uyarın.

Bir masaj oturumu tedavi türüne ve ne kadar süreniz olduğuna bağlı olarak 15dk ile 1,5saat arasında sürebilir. Seçmiş olduğunuz tedavi sırasında ve sonrasında sakinleşmiş, gevşemiş ve rahatlamış hissetmeniz gerekir.